Quinta Los Parques
| Wi-Fi | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Quinta Los Parques Tocancipá με 3 υπνοδωμάτια που απέχει περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από το Parque Jaime Duque, παρακινεί τους επισκέπτες να εξερευνήσουν διάφορα αξιοθέατα της περιοχής. Αυτή η βίλα με 2 μπάνια διαθέτει βεράντα με τραπέζι και μικρή κουζίνα.
Ο Ζωολογικός Κήπος Duke Park απέχει μόνο 1 χλμ. από την παραθεριστική κατοικία, ενώ το Αεροδιαστημικό Μουσείο της Κολομβιανής Αεροπορίας είναι σε απόσταση μόνο 1,1 χλμ.
Η θέα στον κήπο αναβαθμίζει την ποιότητα διαμονής.
Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Koken Pizza προσφέρει λιχουδιές ιταλικής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 8 λεπτών με τα πόδια.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο El Dorado45 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Quinta Los Parques έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Quinta Los Parques μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές El Dorado από η βίλα Quinta Los Parques;
Η βίλα Quinta Los Parques απέχει 45 χλμ. από το ΔιεθΝές El Dorado. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Quinta Los Parques;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Quinta Los Parques με το κατοικίδιο ζώο σας.